Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Groups
ro: Grupuri

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Article
ro: Articol

en: Country
ro: Ţară

en: Book
ro: Carte

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: All
ro: Toate

en: Company
ro: Companie

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Front page
ro: Pagina principală

en: Activity
ro: Activitate

en: People
ro: Persoane

en: Product
ro: Produs

en: Activities
ro: Activități
