Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Groups
sv: Grupper

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Article
sv: Artikel

en: Country
sv: Land

en: Book
sv: Bok

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: All
sv: Alla

en: Company
sv: Företag

en: Blog
sv: Blogg

en: City
sv: Stad

en: Front page
sv: Startsida

en: Activity
sv: Aktivitet

en: People
sv: Personer

en: Website
sv: Webbplats

en: Product
sv: Vara

en: Global
sv: Globalt

en: Activities
sv: Aktiviteter

en: Organizations
sv: Organisationer

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Sport
sv: Idrottsgren

en: Non-profit
sv: Ideellt

en: Landmark
sv: Landmärke
