Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Groups
af: Groepe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Article
af: Artikel

en: Country
af: Land

en: Book
af: Boek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: All
af: Alle

en: People
af: Mense

en: Product
af: Produk
