Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Front page
am: ፊት ገፅ
