Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Article
ast: Artículu

en: Book
ast: Llibru

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: All
ast: Too

en: Blog
ast: Blogue

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: People
ast: Xente
