Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Book
bo: དེབ

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས
