Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Groups
bs: Grupe

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Country
bs: Zemlja

en: Book
bs: Knjiga

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: All
bs: Sve

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Global
bs: Globalni
