Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་
