Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Article
eo: Artikolo

en: Country
eo: Lando

en: Book
eo: Libro

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Blog
eo: Blogo

en: City
eo: Urbo

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: People
eo: Uzantoj
