Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Article
fi: Artikkeli

en: Country
fi: Maa

en: Book
fi: Kirja

en: Album
fi: Albumi

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: All
fi: Kaikki

en: Company
fi: Yritys

en: Blog
fi: Blogi

en: City
fi: Kaupunki

en: Front page
fi: Etusivu

en: Activity
fi: Aktiivisuus

en: People
fi: Käyttäjät

en: Product
fi: Tuote

en: Global
fi: Yleinen

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: Movie
fi: Elokuva

en: Shortlink URL
fi: Lyhytlinkin osoite

en: Open Graph title
fi: Open Graph -otsikko

en: The title of your object as it should appear within the graph, e.g., <em>The Rock</em>.
fi: Objektisi otsikko kuten sen pitäisi näkyä graafissa, esim. <em>Kivi</em>.

en: Open Graph type
fi: Open Graph -tyyppi

en: The type of your object, e.g., <em>movie</em>.
fi: Objektisi tyyppi, esim. <em>elokuva</em>.

en: Open Graph image
fi: Open Graph -kuva

en: An image URL which should represent your object within the graph. The image must be at least 50px by 50px and have a maximum aspect ratio of 3:1. We support PNG, JPEG and GIF formats.
fi: Sellaisen kuvan osoite, joka edustaa objektiasi graafissa. Kuvan tulee olla kooltaan vähintään 50×50 pikseliä ja sen enimmäiskuvasuhde on 3:1. Tuetut muodot ovat PNG, JPEG ja GIF.

en: Open Graph description
fi: Open Graph -kuvaus

en: A one to two sentence description of your page.
fi: Muutaman lauseen mittainen kuvaus sivustasi.

en: Hotel
fi: Hotelli
