Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Book
fil: Aklat

en: All
fil: Lahat

en: People
fil: Mga tao
