Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Groups
jv: Kelompok

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Article
jv: Artikel

en: Country
jv: Negara

en: Book
jv: Buku

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: All
jv: Kabèh

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: People
jv: Pawongan
