Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Country
lt: Šalis

en: Book
lt: Knyga

en: Album
lt: Albumas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: All
lt: Visi

en: Company
lt: Įmonė

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: City
lt: Miestas

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: People
lt: Žmonės

en: Product
lt: Prekė

en: Global
lt: Globalus
