Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Groups
lv: Grupas

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Country
lv: Valsts

en: Book
lv: Grāmata

en: Album
lv: Albūms

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: All
lv: Visi

en: Game
lv: Spēle

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Blog
lv: Blogs

en: City
lv: Pilsēta

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: People
lv: Cilvēki

en: Product
lv: Prece

en: Global
lv: Globāls

en: Copyright
lv: Autortiesības
