Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: People
mg: Olona
