Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to oc translation catalogue (65 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Groups
oc: Gropes

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Country
oc: País

en: Book
oc: Libre

en: Keywords
oc: Mots claus

en: All
oc: Tot

en: Game
oc: Jòc

en: Bar
oc: Barra

en: Company
oc: Societat

en: City
oc: Vila

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Activity
oc: Activitat

en: People
oc: Personas

en: Website
oc: Site web

en: Product
oc: Produit

en: Generator
oc: Générateur

en: University
oc: Université

en: Activities
oc: Activitats

en: Organizations
oc: Organisations

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Websites
oc: Sites web

en: Director
oc: Réalisateur

en: Canonical URL
oc: URL canonique

en: Movie
oc: Filme

en: Cafe
oc: Café

en: School
oc: Escòla

en: Sport
oc: Espòrt

en: Government
oc: Govèrnament

en: Food
oc: Noiridura

en: Open Graph meta tags
oc: Balisas META Open Graph

en: Businesses
oc: Entrepresas

en: Places
oc: Plaças

en: Products and Entertainment
oc: Produches e Divertiment

en: Shortlink URL
oc: URL raccourcie

en: Administer meta tags.
oc: Administrar las balisas meta.

en: Edit meta tags.
oc: Modificar las balisas meta.

en: Cache table for the generated meta tag output.
oc: Table de cache pel rendut de la balisa META generada.

en: Open Graph title
oc: Títol Open Graph

en: The title of your object as it should appear within the graph, e.g., <em>The Rock</em>.
oc: Lo títol de l'objècte tel qu'il deu aparéisser dins lo graphique, per ex. <em>The Rock</em>

en: Open Graph type
oc: Tipe Open Graph

en: The type of your object, e.g., <em>movie</em>.
oc: Lo tipe de vòstre objècte, per ex. <em>animation</em>.

en: Open Graph image
oc: Imatge Open Graph

en: An image URL which should represent your object within the graph. The image must be at least 50px by 50px and have a maximum aspect ratio of 3:1. We support PNG, JPEG and GIF formats.
oc: Una URL d'imatge que deu representar vòstre objècte dins lo graphique. L'imatge deu èsser d'au mens 50X50 px e aver un ratio minimum de 3:1. Supporte les formats PNG, JPEG e GIF.

en: Open Graph URL
oc: URL Open Graph

en: The canonical URL of your object that will be used as its permanent ID in the graph, e.g., <em>http://www.imdb.com/title/tt0117500/</em>.
oc: L'URL canonique de vòstre objècte que deu èsser utilizada coma son ID permanente dins lo graphique, per ex. <em>http://www.imdb.com/title/tt0117500/</em>.

en: Open Graph site name
oc: Nom del site Open Graph

en: A human-readable name for your site, e.g., <em>IMDb</em>.
oc: Un nom lisible pels utilizaires de vòstre site, per ex. <em>IMDb</em>.

en: Open Graph description
oc: Descripcion Open Graph

en: A one to two sentence description of your page.
oc: Una o deux phrases descriptives de vòstre site.

en: Hotel
oc: Ostalariá

en: Cause
oc: Causa

en: Sports league
oc: Ligas esportivas

en: Sports team
oc: Equipa esportiva

en: Band
oc: Grop

en: Non-profit
oc: Non-profièch

en: Athlete
oc: Atlèta

en: Public figure
oc: Personalitat publica

en: Landmark
oc: Punt de referéncia

en: State or province
oc: Estat o província

en: Drink
oc: Bevenda

en: Song
oc: Cançon

en: TV show
oc: Emission de television

en: Provides support for open graph meta tags.
oc: Provesís un supòrt per las balisas META Open Graph.
