Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Country
ta: நாடு

en: Book
ta: நூல்

en: Album
ta: பட ஏடு

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: All
ta: எல்லா

en: Blog
ta: வலைபதிவு

en: Front page
ta: முதற்பக்கம்

en: Activity
ta: செயல்பாடு

en: People
ta: நபர்கள்

en: Global
ta: உலகளாவிய

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
