Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Article
fa: مقاله

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Country
fa: کشور

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Album
fa: آلبوم

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Bar
fa: خط

en: Company
fa: شرکت

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Override
fa: بازنویسی

en: Profile
fa: نمایه

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: City
fa: شهر

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Activity
fa: فعالیت

en: Revert
fa: بازگشت

en: People
fa: افراد

en: Product
fa: محصول

en: Global
fa: سراسری

en: Activities
fa: فعالیت‌ها

en: Organizations
fa: سازمان‌ها
