Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Country
gl: País

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Company
gl: Compañía

en: Blog
gl: Blogue

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Profile
gl: Perfil

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Revert
gl: Volver

en: People
gl: Persoas

en: Product
gl: Produto
