Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Article
ht: Atik

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
