Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Article
ka: სტატია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Album
ka: ალბომი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Global
ka: გლობალური
