Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Book
my: စာအုပ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Album
my: အယ်လ်ဘမ်

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: People
my: လူများ
