Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Article
ps: مقاله

en: Edit
ps: سمون

en: Book
ps: کتاب

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Album
ps: البوم

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Activity
ps: چارندتیا

en: People
ps: خلک
