Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා
