Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Country
sr: Земља

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Album
sr: Албум

en: Front page
sr: Насловна страна
