Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to te translation catalogue (20 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Article
te: వ్యాసం

en: Edit
te: మార్చు

en: Country
te: దేశం

en: Book
te: పుస్తకం

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Blog
te: బ్లాగు

en: City
te: నగరం

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: People
te: ప్రజలు
