Meta tags (7.x-1.0-unstable3) - en to vi translation catalogue (34 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Groups
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Article
vi: Bài viết

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Country
vi: Quốc gia

en: The configuration has been deleted.
vi: Cấu hình đã bị xóa bỏ.

en: Export
vi: Xuất

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Game
vi: Trò chơi

en: Bar
vi: Thanh

en: Company
vi: Công ty

en: Override
vi: Ghi đè

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Defaults
vi: Các mặc định

en: City
vi: Thành phố

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Revert
vi: Trở lại

en: People
vi: Mọi người

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Global
vi: Chung

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Activities
vi: Hoạt động

en: Movie
vi: Phim

en: Places
vi: Nơi
