Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Article
az: Məqalə

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Country
az: Ölkə

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Album
az: Albom

en: Keywords
az: Açar söz

en: Unknown
az: Naməlum

en: All
az: Hammısı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Revert
az: Qaytarma

en: People
az: İnsan

en: Global
az: Qlobal

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
