Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Groups
et: Grupid

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Article
et: Artikkel

en: Country
et: Riik

en: Book
et: Raamat

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: All
et: Kõik

en: Company
et: Asutus

en: Blog
et: Ajaveeb

en: City
et: Linn

en: Front page
et: Avaleht

en: Activity
et: Tegevus

en: People
et: Kasutajad

en: Product
et: Toode

en: Global
et: Globaalne

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Government
et: Valitsus
