Meta tags (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Article
gu: લેખ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Book
gu: પુસ્તક

en: Save
gu: સાચવો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: All
gu: બધા

en: City
gu: શહેર

en: Front page
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: People
gu: લોકો
