Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: Groups
id: Grup-grup

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Article
id: Artikel

en: Country
id: Negara

en: Book
id: Buku

en: Keywords
id: Kata kunci

en: All
id: Semua

en: Company
id: Perusahaan / Institusi

en: City
id: Kota

en: Front page
id: Halaman depan

en: Activity
id: Aktifitas

en: People
id: Orang

en: Product
id: Produk

en: Copyright
id: Hak Cipta
