Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Groups
is: Hópar

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Article
is: Grein

en: Country
is: Land

en: Book
is: Bók

en: Album
is: Myndasafn

en: Keywords
is: Lykilorð

en: All
is: Allt

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Blog
is: Blogg

en: City
is: Borg

en: Front page
is: Forsíða

en: People
is: Notendur

en: Website
is: Vefsíða

en: Product
is: Vara
