Meta tags (7.x-1.0-unstable2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Groups
sk: Skupiny

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Article
sk: Článok

en: Country
sk: Krajina

en: Book
sk: Rezervácia

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: All
sk: Všetky

en: Company
sk: Spoločnosť

en: City
sk: Mesto

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Activity
sk: Aktivita

en: People
sk: Používatelia

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Product
sk: Produkt

en: Global
sk: Globálny

en: Generator
sk: Generátor

en: Meta tags
sk: Meta tagy
