Meta tags (7.x-1.0-unstable1) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Country
th: ประเทศ

en: Book
th: หนังสือ

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Company
th: บริษัท

en: Blog
th: บล็อก

en: City
th: จังหวัด

en: Front page
th: หน้าแรก

en: People
th: บุคคล

en: Website
th: เว็บไซต์

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Restaurant
th: ร้านอาหาร

en: Landmark
th: หมายเหตุ
