Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Your name
af: Jou naam

en: Your e-mail address
af: U e-posadres

en: Send e-mail
af: Stuur e-pos

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
