Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: رسالة

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ar: لا يمكنك إرسال أكثر من %number رسالة في الساعة. حاول لاحقا.

en: Your name
ar: اسمك

en: Your e-mail address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني

en: Send e-mail
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
ar: العدد الأقصى للمراسلات التي يمكن أن يجريها مستخدم ما في الساعة.
