Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
el: Δεν επιτρέπεται να στέλνετε περισσότερα από %number μηνύματα μέσα σε μια ώρα. Ξαναδοκιμάστε αργότερα.

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Your e-mail address
el: Η διεύθυνση e-mail σας

en: Send e-mail
el: Αποστολή e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
el: Πρέπει να δώσετε μια έγκυρη διεύθυνση e-mail.

en: Fields
el: Πεδία

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
el: Ο μέγιστος αριθμός μηνυμάτων μέσα σε μια ώρα που μπορεί να υποβάλλει ένας χρήστης από τη φόρμα επικοινωνίας.
