Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Subject
et: Teema

en: Message
et: Teade

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
et: Sa ei saa saata rohkem kui %number teadet tunnis. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Your e-mail address
et: Sinu e-posti aadress

en: Send e-mail
et: E-kirja saatmine

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: Fields
et: Väljad

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Text area
et: Tekstiala

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
et: Suurim arv kontaktvormi kasutamist, tunnis kasutaja kohta.
