Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
fi: Et voi lähettää enempää kuin %number viestiä tunnissa. Yritä myöhemmin uudelleen.

en: Your name
fi: Nimi

en: Your e-mail address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Send e-mail
fi: Lähetä sähköpostia

en: You must enter a valid e-mail address.
fi: Sinun täytyy syöttää kelvollinen sähköpostiosoite.

en: Fields
fi: Kentät

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Text area
fi: Tekstialue

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
fi: Suurin sallittu yhteydenottojen määrä jonka käyttäjä voi tehdä tunnin sisällä.
