Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
gl: Non pode enviar máis de %number mensaxes por hora. Por favor, inténteo máis tarde.

en: Your name
gl: O seu nome

en: Your e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: Send e-mail
gl: Enviar un correo-e

en: You must enter a valid e-mail address.
gl: Debe introducir un enderezo de correo-e correcto.

en: Fields
gl: Campos

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Text area
gl: Área de texto

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
gl: O número máximo de envíos de formulario de contacto que pode realizar un usuario por hora.
