Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Your e-mail address
hi: आपका ईमेल पता

en: Send e-mail
hi: ई-मेल भेजें

en: You must enter a valid e-mail address.
hi: वैध ईमेल पता लिखना जरूरी है

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया
