Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ញើ​សារ​ច្រើន​ជាង %number ក្នុង​មួយ​ម៉ោង​​បាន​ទេ ។ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត​នៅ​ពេល​ក្រោយ ។

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​

en: Your e-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​

en: Send e-mail
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។​

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
km: ចំនួន​អតិបរិមា​នៃ​ការ​ដាក់​ស្នើ​សំណុំ​បែបបទ​ទំនាក់ទំនង​ដែល​អ្នក​ប្រើ​អាច​ដំណើរ​ការ​ក្នុង​មួយ​ម៉ោង ។
