Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Your name
ku: ناوت

en: Your e-mail address
ku: ئیمێلی خۆت

en: Send e-mail
ku: ئیمێل بنێرە

en: You must enter a valid e-mail address.
ku: پێویستە ئیمێلێکی درووست پڕبکەیتەوە.

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.
