Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %number  pranešimų per valandą. Prašome bandyti vėliau.

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lt: Maksimalus kontaktų formos pateikimo skaičius kurį nary gali atlikti per valandą.
