Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Message
mr: संदेश

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Your e-mail address
mr: तुमचा ईमेल पत्ता

en: Send e-mail
mr: ईमेल पाठवा

en: You must enter a valid e-mail address.
mr: तुम्ही योग्य ईमेल पत्ता एंटर करायलाच हवा

en: Your message has been sent.
mr: तुमचा संदेश पाठवला गेला
