Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nl: U kunt niet meer dan %number berichten per uur verzenden. Probeer het later nog eens.

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your e-mail address
nl: Uw e-mailadres

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: U moet een geldig e-mailadres opgeven.

en: Fields
nl: Velden

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Text area
nl: Tekstveld

en: The subject cannot contain linebreaks.
nl: Het onderwerp mag geen regeleinden bevatten

en: Email Contact Form
nl: E-mailcontactformulier

en: %name-from sent an e-mail at %form.
nl: %name-from heeft een e-mail verstuurd via %form

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
nl: Het maximum aantal contactformulieren dat een gebruiker per uur kan verzenden.

en: Hourly threshold for a CCK Email contact form
nl: Uurlijkse drempelwaarde voor een CCK E-mail contactformulier
