Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Message
nn: Melding

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
nn: Du kan ikkje sende meir enn %number meldingar per time. Vennlegst prøv igjen seinare.

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Your e-mail address
nn: E-postadressa di

en: Send e-mail
nn: Send e-post

en: You must enter a valid e-mail address.
nn: Du må oppgje ei gyldig e-post adresse.

en: Fields
nn: Felt

en: Your message has been sent.
nn: Meldinga di er sent.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
nn: Maksimalt antal kontaktskjema innsendingar ein brukar kan gjere per time.
