Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ro: Nu puteţi trimite mai mult de %number mesaje pe oră. Vă rugăm să încercaţi mai târziu.

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Your e-mail address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Send e-mail
ro: Trimite mesajul

en: You must enter a valid e-mail address.
ro: Trebuie sa introduci o adresa de e-mail validă.

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Your message has been sent.
ro: Mesajul tău a fost trimis.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
ro: Numărul maxim de mesaje pe oră ale unui utilizator.
