Meta tags quick (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ug: دىن ئېشىپ كەتمەسلىكى لازىم. %numberسىز ھەر سائەتتە ئەۋەتكەن ئۇچۇر سانى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Your e-mail address
ug: ئې-خەت ئادرىسىڭىز

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: You must enter a valid e-mail address.
ug: توغرا بولغان ئې-خەت ئادرىسىنى كىرگۈزۈڭ.

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.
