Meta tags quick (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Description
es: Descripción

en: Keywords
es: Palabras clave

en: Fields
es: Campos

en: here
es: aquí

en: Select all
es: Seleccionar todo

en: Text field
es: Campo de texto

en: Entity
es: Entidad

en: Text area
es: Área de texto

en: Abstract
es: Resumen

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
es: %name: El valor no puede ser superior a %max caracteres.

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.

en: Metatags
es: Meta etiquetas

en: Use front page meta tags
es: Usar meta etiquetas en la portada

en: Checkboxes
es: Casillas de selección

en: Canonical URL
es: URL canónica

en: Enter a short abstract. Typically it is one sentence.
es: Escriba un breve resumen <em>(abstract)</em>. Lo usual es una sola frase.

en: Edit meta tags
es: Editar meta etiquetas
